• some image Doctor Sleep Tour 2013

 • some image Maglownica

 • some image Dzieci kukurydzy

 • some image Szpital Królestwo

 • some image Podsumowanie roku 2022

 • some image Baśniowa opowieść

 • some image Podpalaczka

 • some image Telefon pana Harrigana

 • some image Czarny telefon

 • some image Creepshow

piątek, 23 września 2011

RSK #25 15 Blizn. Twitterowanie z Cyrku Umarłych


Mistrzowie krajowej i zagranicznej sceny horroru w najlepszej formie! Piętnaście opowiadań, które pochłaniają bez reszty. Są jak żywy organizm, infekujący strachem i trwogą. Ten jedyny w swoim rodzaju zbiór zawiera nigdy wcześniej niepublikowane w Polsce teksty największych sław literackiej grozy, wśród których znalazły się te nagradzane najbardziej prestiżowymi nagrodami i filmowane. Zróżnicowane tematycznie, długo wyczekiwane, szargające nerwy, pozostawią na Was blizny!


plik mp3 do ściągnięcia (czas: 8 min 20 sek)


W dwudziestym piątym odcinku podcastu Radio SK przedpremierowo omawiam antologię "15 blizn", która już w poniedziałek trafia na sklepowe półki, a w której znajdziemy m.in. opowiadanie Joe Hilla - "Twitterowanie z Cyrku Umarłych". W audycji skupiam się na tym konkretnym tekście i póki co tylko pod tym kątem oceniam tę książkę.

5 komentarzy:

 1. Kiedy będzie rozwiązanie konkursu urodzinowego?

  OdpowiedzUsuń
 2. Kiedy wyniki konkursu ?

  OdpowiedzUsuń
 3. Koledzy TUTAJ nie było żadnego konkursu więc TUTAJ nie będzie żadnych wyników :-) A kiedy wyniki konkursu urodzinowego na fejsie, to najlepiej spytać na fejsie i pocisnąć trochę chłopaków niech się pospieszą.

  OdpowiedzUsuń
 4. Fajne to! Zachęciłeś mnie do tej książki. Ze względu na to opowiadanie. Nie no, aż muszę przeczytać, bo sama forma jest bardzo ciekawa, a fabuła wlasciwie też zachęca. Książka idzie przed Wiedźmina, kilka książek o Warcrafcie i Pokochała Toma Gordona :D

  Odcinek jak zwykle bardzo fajny.

  OdpowiedzUsuń
 5. Szykuję się do własnego odcinka o "Twitterowaniu...", więc przesłuchałam sobie, co Ty masz ciekawego do powiedzenia na jego temat. Jak dla mnie za mało Hilla w tym Hillu było ;) Podobało mi się to, co powiedziałeś o formie - że Twitter pokazuje, że da się zamknąć życie człowieka w kilku krótkich zdaniach. Co do interpretacji zakończenia to po pierwsze nie musisz się tak strasznie bronić przed wyrażeniem swojego zdania na ten temat ;) a po drugie ja sama na początku uwierzyłam w prawdziwość wydarzeń relacjonowanych przez dziewczynę, ale jak ostatnio myślałam o tym opowiadaniu to przyszło mi do głowy coś zupełnie innego. Więcej będzie można posłuchać w weekend :D PS Dzięki za reklamę Karpiowego Podcastu :)

  crusia

  OdpowiedzUsuń