• some image Doctor Sleep Tour 2013

 • some image Maglownica

 • some image Dzieci kukurydzy

 • some image Szpital Królestwo

 • some image Podsumowanie roku 2022

 • some image Baśniowa opowieść

 • some image Podpalaczka

 • some image Telefon pana Harrigana

 • some image Czarny telefon

 • some image Creepshow

piątek, 2 września 2011

RSK #22 Star Wars Forcery


Podczas zamieci śnieżnej w górach ma miejsce wypadek samochodowy. Ofiara trafia pod opiekę swojej fanki numer jeden - Frannie Filks. Z połamanymi nogami, uzależniony od środków przeciwbólowych, zdany jest na łaskę wybawicielki, która nie kwapi się, by odwieźć go do szpitala. Opieka - od początku dziwna i niezbyt miła - zamieni się w prawdziwy koszmar, gdy Frannie czyta skrypt ostatniego epizodu.


plik mp3 do ściągnięcia (czas: 19 min 30 sek)

W dwudziestym drugim odcinku podcastu Radio SK punktem wyjścia jest recenzja amatorskiej gwiezdnowojennej parodii filmu "Misery". Odcinek jednak przepełniony jest dygresjami i tak: mówię sporo o "Gwiezdnych wojnach", Fan Filmach, "Gwiezdnych wojnach", Dollar Babies, "Gwiezdnych wojnach" i fanach... a pomiędzy przewija się omawianie filmu "Forcery".


Na sam koniec, korzystając z okazji jaką daje mi tematyka odcinka, serdecznie zapraszam wszystkich na tegoroczną edycję konwentu Star Force, która odbędzie się już w następną sobotę w Toruniu.

12 komentarzy:

 1. No dobra, jak kiedyś obejrzę, to powiem, czy jest różnica w odbiorze pomiędzy fanami ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. W ogóle, to ci chciałem dać gwiazdek na Katalogu, ale mi się to dziadostwo nie chce załadować na stronę, więc nie mogę.

  OdpowiedzUsuń
 3. W sumie z tym fanfilmem największy problem jest taki, że to jest długie. Fanfilmy zwykle ogląda się jednak na jakichś imprezach. Skończy się główny blok, ludzie popiją i lecą fanfilmy. Zwykle mi się nie chce na amatorskie produkcje marnować wieczoru, ale kilka razy mnie zawiało do takiej sali (zazwyczaj chyba z myślą by gdzieś godzinkę przekimać lub spożyć kieliszek chleba w miłej atmosferze) i na pewno lepiej się w takim wypadku ogląda 15 minutowy filmik z jajem niż godzinny. Mam wrażenie, że gdyby ktoś to to puścił to dość szybko by zostało wyłączone :-)

  OdpowiedzUsuń
 4. I już kolejna impreza do zaliczenia. Nie no, ja nie mam już kiedy żyć rzez was podkastery jedne.

  OdpowiedzUsuń
 5. W tym roku będzie znacznie mniej ludzi niż rok temu. Nie spodziewałbym się takich tłumów jak na tym zdjęciu. Jednak promocja billboardowa na Polsce zrobiła swoje, ale też nas ten tłum zaskoczył i kolejka pod Operą, w której była impreza i która miała ograniczoną pojemność zniknęła dopiero pół godziny przed końcem. Teraz miejsce imprezy jest większe, ale pewnie jakieś 5 tysiaków się przewinie.

  OdpowiedzUsuń
 6. Tu masz krótki filmik z zeszłorocznej edycji, który zaczyna się wspomnianą kolejką :-)

  http://www.onet.tv/zlot-fanow-gwiezdnych-wojen-relacja,7511207,7,klip.html#

  OdpowiedzUsuń
 7. Pierwszy odcinek Radia SK, jaki przesłuchałem. I nie ostatni.

  OdpowiedzUsuń
 8. Kontynuując "z innej beczki", też od kilku dni kombinujemy z kupnem tego ebooka. Znaczy nie ja kombinuje, ale ingo. Myślę, że na bank z Kindle Store można to nabyć, ale ja mam niezarejestrowany czytnik więc chyba z tej opcji korzystać nie mogę.

  OdpowiedzUsuń
 9. Też lubię Star Wars. Może nie na aż takim poziomie jak ty, ale lubię. Mam chyba z pięć książek (przeczytałem 6), 6 filmów i2 komiksy- na tym kończy się moja znajomość z SW. Ale przyjemnie się o tym słucha. Ten konwent też się fajnie zapowiada. Ale znajac zycie, mnie tam nie uświadczysz ;P

  OdpowiedzUsuń
 10. i stało się tak jak przewidywałem, MILE 81 jest już do ściągnięcia gratis i wcale nie było tak trudno to znaleźć. ale można powiedzieć, że KING sam się o to prosił nie ustalając z wydawcami praw międzynarodowych na rozpowszechnianie ebooka.

  OdpowiedzUsuń
 11. O tak... zle Jedi King zostalo ukarane przez zlodziei z internetu... ech

  OdpowiedzUsuń
 12. Obejrzalem film... nie wiem co powidziec... musze sie z tym przespac ;)

  OdpowiedzUsuń