• some image Doctor Sleep Tour 2013

 • some image Maglownica

 • some image Dzieci kukurydzy

 • some image Szpital Królestwo

 • some image Podsumowanie roku 2022

 • some image Baśniowa opowieść

 • some image Podpalaczka

 • some image Telefon pana Harrigana

 • some image Czarny telefon

 • some image Creepshow

niedziela, 28 kwietnia 2013

RSK Extra #04 Konkurs rocznicowy


Zapraszamy do wysłuchania odcinka specjalnego, w którym Skura ma dla Was konkurs z okazji drugiej rocznicy nadawania podcastu Radio SK.

Konkurs kończy się w nocy z piątku na sobotę, 4 po północy.


plik mp3 do ściągnięcia (czas: 9 min 16 sek)
Fanpage, który należy polubić, a na nim post, który trzeba udostępnić.


6 komentarzy:

 1. Ja tylko podpowiem, ze aby wziać udział w konkursie trzeba udostępnić wpis z naszego walla. Samego lajkowania tego posta nie jestem w stanie sprawdzić więc trzeba udostępniać z poziomu facebooka.

  OdpowiedzUsuń
 2. Miałem mały problem z pierwszym etapem. Odsłuchiwałem podcast w środku nocy bez słuchawek w motelu w Tybindze i bałem się, że jeżeli sąsiedzi to usłyszą, to zostanę eksmitowany o poranku ;) Ale jakoś przetrwałem. Drugi etap omijam. (gdybyś wspomniał o kole ratunkowym przed pierwszym etapem, byłoby więcej dramatyzmu :D). A co do trzeciego etapu... Czego brakuje? Przede wszystkim czwartej części Marzeń i koszmarów ;) Zapowiedzi (choćby bardzo ogólne) kolejnych odcinków były całkiem fajne, a ostatnio się nie pojawiają. Przydałoby się kilka nowych omówień dłuższych utworów Kinga. Oraz jakiś program lojalnościowy dla słuchaczy ^^

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Miałem podobną refleksję co do "Marzeń i koszmarów":) To chyba jedyne podcasty, gdzie współprowadzący się trochę nie zgadzają, bo przy pozostałych to raczej cud-miód i pełna zgodność:)

   Usuń
  2. Dokładnie :) A do tego jestem zwyczajnie ciekaw, jak nasi KingMasters skomentują pozostałe epizody. "Marzenia i koszmary" to pierwszy zbiór opowiadań Kinga, który przeczytałem oraz pierwsza kingowa antologia filmowa, którą widziałem ;)

   Usuń
  3. " To chyba jedyne podcasty, gdzie współprowadzący się trochę nie zgadzają, bo przy pozostałych to raczej cud-miód i pełna zgodność:)"

   Tzn? Że niby zgadzamy się z mando w innych odcinkach? Bo mnie się wydaje że w każdym odcinku po części się zgadzamy i nie nie zgadzamy :)
   Odcinek z rozwiązaniem konkursu będzie we wtorek/środę.
   SK

   Usuń
  4. To tak pół żartem pół serio było. Ale fakt jest taki, że zasadniczo nawet jak w szczegółach się różnicie, to i tak ocena końcowa jest zbieżna. A w odcinkach o "Marzeniach" było to co tłum kocha czyli krew, flaki i jaskrawe rozbieżności:) Ale to było tak dawno... A ja jestem stary i być może mam demencję i tylko mi się wydaje, że tak to wyglądało:)

   Usuń