• some image Doctor Sleep Tour 2013

 • some image Maglownica

 • some image Dzieci kukurydzy

 • some image Szpital Królestwo

 • some image Podsumowanie roku 2022

 • some image Baśniowa opowieść

 • some image Podpalaczka

 • some image Telefon pana Harrigana

 • some image Czarny telefon

 • some image Creepshow

piątek, 12 października 2012

RSK #82 Amerykański Wampir tom 2


W drugim tomie zbierającym zeszyty od numeru 6 do 11 przebojowej serii od Vertigo przenosimy się do Las Vegas około 1935 roku. W ciągu zaledwie paru lat, młody szef policji Cash McCogan mógł zaobserwować jak jego rodzime rolnicze Las Vegas przeistacza się dziką, świecącą metropolię. A gdy zaczynają pojawiać się nie zawierające kropli krwi ciała wiodących businessmenów, Szef McCogan musi zmierzyć się z czymś o wiele bardziej mrocznym i śmiertelnym, niż cokolwiek co mógłby sobie wyobrazić...


plik mp3 do ściągnięcia (czas: 17 min 40 sek)


W osiemdziesiątym drugim odcinku podcastu Radio SK omawiam drugi tom komiksu "Amerykański Wampir", który ukazał się w Polsce przed tygodniem na MFKiG, a do sklepów trafił w poniedziałek. Komiks kontynuuje historię wymyśloną przez Scotta Snydera, a napisaną przez Snydera i Kinga w pierwszym tomie.

Radio SK #63. Amerykański Wampir tom 1

12 komentarzy:

 1. Apetyt mam wielki na kontynuację tej serii, ale powiem szczerze, że ceny lekko mnie przerażają. Tym bardziej, że chyba w ramach niewybrednego żartu pod adresem Egmontu, nawet na stronie empiku można zamówić zbiorcze wydanie 3 tomu (co prawda paperback) za 55 zł.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. http://www.sklep.gildia.pl/komiksy/195285-obrazy-grozy-17-amerykanski-wampir-2
   Tutaj jest dość ładna zniżka. Zakładając oczywiście, że 67,50 zł za komiks jest ceną akceptowalną :-) Tylko to się opłaca przy większych zamówieniach bo i tak dochodzą jeszcze koszty przesyłki.

   Usuń
 2. Przy zamówieniu powyżej 75 PLN 20% rabatu w empiku.
  Cena okładkowa 89,99. Cena Empik 81,99, a po rabacie 65,59 PLN.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Czyli po podwójne zniżce empikowej wychodzi o 4,50 taniej niż bezpośrednio u wydawcy, na imprezie komiksowej gdzie AW2 miał swoją premierę. Egmont dawał na MFK 15% zniżki z 90 zł, a my utargowaliśmy cenę do 70 zł przy trzech zakupionych albumach.

   Usuń
 3. Rabat 20% nie obowiązuje na zamówienia z empik.com więc po rabacie cena to niecałe 72 zł.
  nocny

  OdpowiedzUsuń
 4. Rabat obowiązuje na empik.com. Nawet na banerze reklamowym na głównej stronie jest wymieniony empik.com i salony empik, więc po rabacie jest tyle, ile podałem. Promocja do jutra, do północy więc warto się sprężyć.

  OdpowiedzUsuń
 5. To Ty mówisz o jakimś innym rabacie zupełnie :D
  nocny

  OdpowiedzUsuń
 6. W salonach rabat 20% na zakupy powyżej 75 zł już się skończył i nie obowiązywał na empik.com bo zwyczajnie jest to fizycznie nie wykonalne. Nie da się na kasie dać rabatu na paczkę empik.com.
  nocny

  OdpowiedzUsuń
 7. Już po promocji, kto się nie skusił tego strata.
  Obowiązywał rabat na zakupy przez www. Naliczał się sam w koszyku, a nie przy odbiorze :)
  Tłustym drukiem jest to tutaj KLIK a w regulaminie jest opisane dokładnie.

  OdpowiedzUsuń
 8. Dlatego napisałem, że mówimy o różnych rabatach :D
  nocny

  OdpowiedzUsuń
 9. Abstrahując od dyskusji o empiku... Kolejny świetny odcinek! Gdyby nie moje skromne, studenckie fundusze i te odstraszające ceny, to pewnie już dawno zacząłbym czytać te komiksy. Na razie skusiłem się tylko na Creepshow. Chwilowo mam w planach zakup 12 tomów Death Note, ale może potem skusze się i na Wampira. Skoro już tak zachwalacie...

  OdpowiedzUsuń
 10. Sprawdź bank millennium konta osobiste na czyje to konto w banku

  OdpowiedzUsuń