• some image Doctor Sleep Tour 2013

 • some image Bazar złych snów

 • some image Mroczna Wieża III: Ziemie jałowe

 • some image Amerykański wampir tom 5

 • some image Mroczna Wieża II: Powołanie trójki

 • some image Amerykański wampir tom 4

 • some image Mroczna Wieża I: Roland

 • some image Locke & Key tom 3: Korona Cieni

 • some image Pod kopułą, sezon 3

piątek, 4 listopada 2011

RSK #31 Wiadomości z Martwej Strefy #6


Audycja podsumowująca wydarzenia i newsy z października 2011:

Książki: "Dallas 63", "Bastion", "To", "Mroczna Wieża", "Jest Legendą". "Wiatr przez dziurkę od klucza", "Nocna zmiana" | Komiksy: "Road Rage", "The Night Has Come", "The Way Station" | Filmy: "Worek kości", "Mroczna Wieża", "A Night at the Movies", "Bastion", "Haven", "The Walking Dead" | Ciekawostki: British Fantasy Award, "Locke & Key: The Game"


plik mp3 do ściągnięcia (czas: 23 min 20 sek)8 komentarzy:

 1. Solidna robota, rzeczowe informacje

  OdpowiedzUsuń
 2. Oooo iRob komentuje na blogspocie! :-)

  Ciężko te odcinki rozplanowywać, bo mam wrażenie, że dla osób średnio w tym siedzących to jest jakaś papka i niezrozumiały zlepek :-) Choć staram się grupować te newsy jak najbardziej przejrzyście. Kilka osób siedzących w temacie pisało mi już jednak, że fajne to bo nie chce im się na co dzień śledzić newsów a tu mają w pigułce więc warto robić... a do tego mam przynajmniej jeden stały odcinek miesięcznie :-)

  OdpowiedzUsuń
 3. po lekko nużących mnie 2 ostatnich odcinek ten jest bomba!
  czekam na #32

  OdpowiedzUsuń
 4. No właśnie jeśli chodzi o #32 to coś czuję, że może być pierwsza przerwa, której wolałbym uniknąć, bo potem ich się od razu więcej zrobi :-) Jednak by wyrobić się z jakimś odcinkiem na piątek musiałbym bardzo mocno spiąć poślady taki zapie***dol mi się szykuje na ten i następny tydzień :-)

  OdpowiedzUsuń
 5. Bardzo fajny meatriał promocyjny, ta gazetka. Świetny, wręcz genialny pomysł. Dobra, czas się wziąć za jakiegoś Kinga. Po Zemście i Danikenie biorę się za Dallas. Tylko jego grubość. Bez przesady. Lubię grube książki, ale jedyną, mającą ponad 1000 stron, którą toleruję jest Biblia ;)

  Świetny podcast, dora robota.

  OdpowiedzUsuń
 6. "Dallas'63" - promocja, promocją, ale najważniejszego Prószyński nie uczynił, a liczyłem, że w tym przypadku może się taki "cud na Wisłą" zdarzyć. Chodzi mi, mianowicie, o eBooka - myślałem, że wydawnictwo, bezprecedensowo wypuści książkę również w wersji elektronicznej. Zważywszy na to, że Prószyński z eBookiami Kinga problemu nie ma (bo wyszło ich stosunkowo dużo), oraz na to, że na całym świecie książka ukazała się również w tej formie, to trochę jednak żal...

  OdpowiedzUsuń
 7. Nie wiem czy kiedykolwiek w Polsce przyjdą takie czasy by wydawnictwa równolegle wypuszczały papierowe wersje i ebooki. Wydawcy nie chcą wchodzić w ten rynek i nawet jeśli Prós próbuje, to ze starociami, albo takimi tytułami, które już miał w planach wydać Albatros.W sumie na całym świecie wyszła też wersja hardcover co też jest naturalnym zjawiskiem (pamiętam jak tłumaczyliśmy komuś w Anglii dlaczego w Polsce mamy już paperbacka Lisey:-)), a w Stanach wyszło wydanie audio, a w każdym kraju wersja limitowana...i tak można wymieniać. Nie żyjemy w tych krajach i możemy tylko cieszyć się, że tak szybko u nas wyszło. Choć ja akurat też chciałbym by e-rynek się zmienił.

  OdpowiedzUsuń
 8. ja wolałbym twarde okładki u Prószyńskiego :/ nie rozumiem tego dlaczego wydaja tylko miekkie :/
  adam

  OdpowiedzUsuń